Skipark Avalanche
Skiareál pod Pradědem


HOTELOVÝ KOMPLEX POD PRADĚDEM

Poloha

Hotel se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku na silnici č. 445, která spojuje Rýmařov a Karlovu Studánku u obce Dolní Moravice. Leží v nadmořské výšce 610 m přibližně 10 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu (1492 m n.m.), která patří k nejnavštěvovanějším střediskům.

V oblasti se vyskytuje několik národních přírodních rezervací a jsou zde vynikající podmínky pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře, ale i pro milovníky turistiky a cykloturistiky. Velké množství jeskyní, kaskád, vodopádů, vynikající lyžařské podmínky a nádherná příroda láká po celý rok do Jeseníků množství tuzemských i zahraničních turistů.

Okolí hotelu s horou Praděd

Ubytování

Hotelový komplex Avalanche nabízí komfortní ubytování v budově hotelu***, ve třech samostatných penzionech****, a nově i v sedmi bungalovech. Přízemní části budov jsou řešeny bezbariérově. Každý pokoj v budově hotelu a penzionu má vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem, TV, rádiem, telefonem, minibarem a internetem. Aktuálně je ubytovací kapacita cca 190 míst, v tomto roce po dostavbě bude zvýšena na 300 míst.

Restaurace a stravování

V areálu hotelu naleznete restauraci s dětským koutkem, kavárnu, krbové studio se specialitami na grilu a další restaurační zařízení. V létě je možno využít terasu a poobědvat pod širým nebem. Pro ubytované hosty nabízíme několik variant stravování formou polopenze, plné penze či výběru z jídelního lístku. Snídaně jsou řešeny formou bufetu.

Aktuálně nabízíme

- hotelové parkoviště
- recepce
- restaurace, bar, kavárna, venkovní gril
- venkovní terasa
- 7 KONFERENČNÍCH MÍSTNOSTÍ - kongresová turistika
- pořádání školení, společenská místnost
- VINNÝ SKLEP
- pravidelně večerní program
- PROFESIONÁLNÍ HŘIŠTĚ s využitím k většině sportů
- FITNESS, BAZÉN, SAUNA
- BILLIÁR, ŠIPKY
- úschovna lyží a kol
- dětské hřiště
- TENISOVÝ KURT
- půjčovna kol
- BOWLING

Více informací naleznete na stránkách hotelu www.avalanche-hotel.cz.