Skipark Avalanche
Nové ubytovací kapacity v Jeseníkách


NOVÉ UBYTOVACÍ KAPACITY V JESENÍKÁCH

Pro zvýšení ubytovací kapacity v oblasti Hrubého Jeseníku byly za podpory Regionálně operačního programu Moravskoslezského kraje vybudovány 4 nové penziony s celkovou ubytovací kapacitou 40 lůžek. V penzionech se nezapomnělo ani na handikepované občany a 8 lůžek je řešeno jako bezbariérových.

Každý penzion je rozdělen do 6 samostatných luxusně vybavených apartmánů s elektrickým krbem, s překrásným vnitřním designem, kuchyňkou, minibarem, televizorem a sociálním zařízením. Toto moderně vybavené ubytování bezprostředně navazuje na hotelový komplex Avalanche, který nabízí mnoho sportovních i kulturních aktivit, jako skipark se 4 sedačkovou lanovkou s půjčovnou lyží a ski školou, kluziště a půjčovna bruslí, v létě pak si můžete vypůjčit kolo a zajet se podívat po cyklostezkách, které vedou i okolo nových ubytovacích kapacit na krásy okolí – Praděd, Karlova studánka, Slezská Harta, Sovinec atd.

Po takto stráveném dnu můžete navštívit vinný sklep a ochutnat výborná moravská i světová vína, ochutnat speciality šéfa kuchyně nebo se pobavit při bowlingu, šipkách, kulečníku apod. Pro relaxaci můžete navštívit solnou jeskyni, či relaxační centrum – bazén, saunu, fitness. To vše můžete mít v oblasti s nejčistším vzduchem v naší republice, když navštívíte a pobudete nějaký čas v nových ubytovacích penzionech v Dolní Moravici v rámci hotelového komplexu Avalanche.

Poloha

Chaty se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku na silnici č. 445, která spojuje Rýmařov a Karlovu Studánku u obce Dolní Moravice. Leží v nadmořské výšce 610 m přibližně 10 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu (1492 m n.m.), která patří k nejnavštěvovanějším střediskům.

V oblasti se vyskytuje několik národních přírodních rezervací a jsou zde vynikající podmínky pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře, ale i pro milovníky turistiky a cykloturistiky. Velké množství jeskyní, kaskád, vodopádů, vynikající lyžařské podmínky a nádherná příroda láká po celý rok do Jeseníků množství tuzemských i zahraničních turistů.

Aquasvět     Aquasvět     Aquasvět